KİRALIK ÜRÜNLER

Kiralık Ürünler : Hasta yatağı kiralama, havalı yatak kiralama, hasta yemek masası kiralama, hasta taşıma lifti kiralama, oksijen konsantratörü kiralama, tekerlekli sandalye kiralama, oksijen cihazı kiralama. Ürünlerimiz ile sizlere kiralama hizmeti vermekteyiz. Kiralama hizmeti sadece İstanbul içi yapılmaktadır, diğer illerimize kiralama hizmeti vermemekteyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. 7/24 kesintisiz arayabilirsiniz.

Kiralık Ürünler

Kiralık Hasta Yatağı

Sağlıklı bir yaşam için en önemli faktörlerden biri iyi bir uyku düzenidir. İnsanların çok büyük bir çoğunluğunun, hayatlarının belli dönemlerinde uyku problemi çektiği bilimsel bir gerçektir. Gerek çevresel faktörler, gerekse sağlık problemleri, uyku sorununa neden olur. Bu öyle bir kısır döngüdür ki, uykusuzluk sağlıksız olmaya, sağlıksız olmak da uyku problemine neden olur diyebiliriz. Uykuyu düzene sokmak, sağlıklı bir yaşama uzanan ve pek de kolay atlatılamayan bir süreçtir. İyi ve düzenli bir uyku, gün içerisinde oluşan stresi ve yorgunluğu yok ettiği gibi, insan zihninin de onarılmasını sağlar. Biyolojik saat için de en önemli aralık, uyuduğumuz aralıktır. İnsan zihni ve vücudu, bu aralıkta dinlenme ve yenilenme fırsatı bulur. Hiç şüphesiz iyi bir uykuyu da konforlu ve hijyenik bir yatak sunar. Bu yüzden kaliteli, konforlu ve sağlıklı bir yaşam hedefleyen insanlar için, yatak odaları çok önemlidir. Onlar için yatak odalarını döşemek, nevresim seçmek bile ayrı bir zevktir. Hatta onları, gittikleri otelde bile hemen farkedebilirsiniz. Kontrol ettikleri ilk şey, odadaki yatağın konforu olur.

Peki konforuna bu kadar düşkün insanlar, hastalandıklarında, iyi bir yataktan mağrum kalmak zorunda mı? Elbette hayır. Kalacağınız oteli seçebildiğiniz gibi kalacağınız hastaneyi de seçebilmeniz en doğal hakkınız. Peki, siz veya yakınlarınız için evinizi tam teşekküllü bir hastaneye çevirmek  neden mümkün olmasın. Üstelik bütçenizi de hiç sarsmadan. Bizler, siz veya bir yakınınızın hastalanması durumunda, bu konfordan mağrum kalmamanız için varız. Yatağınızın konfor ve hijyeninden feragat etmeyeceğiniz bir hasta yatağı kiralamanız mümkün. Sadece yatak değil, bir hastanın hasta olduğunu dahi unutturacak, ihtiyaçlarına ve konforuna yönelik birçok hizmetimiz mevcut.

Kiralık Havalı Yataklar

Siz ve hasta yakınınız için bir yerden başka bir yere seyahat etmek, eminiz ki çok yorucu bir süreçtir. Hele ki hastayı her yerde rahat ettirmek çok daha zorlu olacaktır. Tabiki gittiğiniz her yere hastanızı götüremeziniz. Size veya hasta yakınınıza uygun bir kiralık hasta yatağı bulmak da hem kolay olmayacak hem de extra masraf çıkartacaktır. Lakin sizleri bu durumdan da kurtaracak bir opsiyon mevcut. Havalı yatak kiralamak, hem yatak taşıma problemini ortadan kaldırıyor hem de portatif yapısıyla kolay bir taşıma  sağlıyor. Üstelik kiralık havalı yataklar, ergonomik yapısı sayesinde, kas ağrılarının oluşmasını engellerken, kan dolaşımının düzenlenmesine de yardımcı oluyor. Kiralık havalı yataklarda kullanılan ventilasyon teknolojisi, insan vücudundaki solunum ve dolaşım sistemlerinin optimal ritminde seyretmesine yardımcı olarak, hastaya ektra bir konfor sağlarken, sağlığını kazanmasına destek sağlar.

Kiralık Hasta Yemek Masası

Hastaların çektikleri en büyük sıkıntılardan biri de yemek yiyebilecekleri uygun zeminin sağlanamamasıdır. Hasta yemek masası kiralamak için seçenekler oldukça azdır. Bir çok yemek sehpası, insan antropolijisine yeterince uygun olarak dizayn edilmediği için konfor ve sağlık açısından yeterli değildir. Çoğu firma, hasta yataklarının ergonomisine yoğunlaşırken, iş hasta sehpalarına geldiğinde bunu göz ardı ederler. Ama artık bunlar da dert değil. Hasta yataklarımıza uygun olarak dizayn edilmiş, kiralık hasta sehpalarımız, hastalarınız için maksimum konfor ve rahatlık sağlayacak. Uygun hasta yemek masası kiralamak, eskisi kadar zor değil.

Sizden ve yakınlarınızdan değerli hiçbir şey yok. Sağlığınızı, sevdiklerinizin, en değer verdiklerinizin sağlıklarını korumak veya geri kazanmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Hiç şüphesiz bu hayli meşakatli bir süreç. Hele ki bir yakınınız sağlığını kaybettiğinde, dünyanın bütün yükü omuzlarınıza binmiş gibi oluyor. Hasta ve hasta yakınları için tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de hastanın taşınması gibi çok zorlu bir durum söz konusu. Bu işlem esnasında hastanın acı çekmemesi ve rahatının bozulmamasını sağlamak gerekiyor. Tüm bu dertlerinizi de ortadan kaldıracak bir çözümü anlatarak derdinize derman olmamızı ister misiniz? Hasta taşıma lifti kiralamak, tabiri caizde sizin veya hasta yakınınızın tüy gibi hafif hissetmesini sağlayacak. Kullanımı çok kolay ve oldukçada konforlu olan bu cihazlar, insan antropolojisine uygun bir şekilde dizay edilmiş, optimum düzeyde ergonomik bir yapıya sahiptir. Hastayı yataktan kaldırma, bindirme ve taşıma işlemlerinde büyük kullanım sağlayan hasta taşıma liftinin kullanımı da oldukça kolaydır. Hijyen ve konforu da elbette göz ardı etmiyoruz. Hasta taşıma lifti kiralamak için doğru adrestesiniz.

Kiralık Oksijen Konsantartörü

Hastaların en çok ihtiyaç duyduğu cihazlardan biri, yeterli oksijen solumalarına olanak sağlayan oksijen konsantartörüdür. Oksijen konsantartörleri havadaki oksijeni %90 üzerindeki oranlarda süzerek hastaların ihtiyaç duyduğu oksijenin elde edilmesini sağlar. Bu cihaz sayesinde oksijen tüpü kullanmaya gere kalmıyor ve büyük bir maliyetten kurtarıyor. Bakımı, tamiri ve kullanımı oldukça kolay olan bu cihazlar, özellikle akciğer rahatsızlıkları çeken hastalar için büyük önem arz ediyor. Ne var ki hastane dışına çıkıldığında, mesela ev ortamında bu cihazın yokluğu hasta için büyük bir problem teşkil ediyor. Oldukça pahalı olan bu cihazı satın almanıza da gerek yok. Oksijen cihazı kiralamak gibi bir opsiyonunuz var. Kiralık oksijen konsantatörü bulmanın pek kolay olmadığı bugünlerde, bu  probleme derman olmak için yanınızdayız.

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Dünyanın neresinde olursanız olun, bir hastanede yada herhangi bir sağlık kuruluşunda varlığına en çok ihtiyaç duyulan eşyaların başında tekerlekli sandalyeler gelir. Neredeyse bütün hastanelerde, hastanız için uygun bir tekerlekli sandalye bulmak bir anda çözümü imkansız bir sorun haline gelebilir. Özellikle hasta nakli sırasında tekerlekli sandalye ayarlamak tam bir problemdir. Tam da böyle bir anda kiralık tekerlekli sandalye bulmak zorlu bir uğraş haline gelir. Bu durumun içinden çıkılamaz bir eziyet haline gelmemesi için tekerlekli sandalye kiralama hizmetiyle biz devreye giriyoruz. Böylelikle, hem zor bir anınızda sizi tekerlekli sandalye arama derdinden hem de gereksiz maaliyetlerden kurtarıyoruz. Kiralık tekerlekli sandalyelerimiz, piyasadaki diğer sandalyelerin aksine, hastaya sadece ulaşım imkanı sağlamakla kalmıyor, konfor da sağlıyor. Katlanabilir pratik yapısı çok az yer kaplıyor ve kolaylıkla taşınabiliyor. Ergonomik yapısı ise kas ve iskelet sisteminin, istenmeyen duruş pozisyonları ile zedelenmesini engelliyor.

Yorumlara kapalı.

error: