Kiralık Hasta Karyolası

Kiralık Hasta Karyolasının Kullanımı

Kiralık Hasta Karyolasının Kullanımı

Hasta karyolaları, özellikle ameliyat sonrasında kısa süre yatması gereken hastaların tercih ettiği bir üründür. İstenilen süre boyunca hasta karyolalarımızı kiralayabilmek mümkündür. Ancak 3 aydan daha uzun süre kiralayacak olanlara satın almalarını tavsiye etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, ürünlerini özel bir kabin içerisinde dezenfekte ettikten sonra müşterilerine ulaştırmaktadır. Kiralık hasta karyolası fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi iletişim numaralarımız üzerinden arama yaparak öğrenebilmek mümkündür.

Hasta Karyolası Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Hasta karyolası kullanmanın faydaları şu şekildedir:

  • Karyolada 4 adet bağımsız korkuluk bulunduğu için hastalar ayağa kalkacakları zaman daha güvenli bir şekilde kalkabilmektedirler.
  • Hasta yakınlarının hastaya yardımcı olurken daha rahat hareket edebilmesini sağlayan bir tasarımı bulunmaktadır.
  • Yan kısımda bulunan korkuluk, ayak ve baş bölümündeki korkuluklar kolay silinebilir oldukları için hastaya daha hijyenik bir ortam yaratılabilmektedir. Antibakteriyel olan korkuluklar, herhangi bir şekilde mikrop tutmamaktadır.
  • 4 ayrı tekerlek sistemi bulunan hasta karyolaları kilitlenebilirdir ve bu sayede beklenmedik kazaların önüne geçilebilmektedir.
  • Hasta karyolalarının yatak kısımları sıvı geçirmezdir.
  • İstendiği takdirde serum askılıkları baş ve ayak kısımlarına ayrı ayrı takılabilmektedir.
  • Kiralık hasta karyolasından memnun kalınması durumunda satın alım işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Hasta Karyolası Nasıl Kiralanır?

Hasta karyolasını kiralama ihtiyacı hissedecek olan müşterilerimiz 0535 588 88 88 numaralı Whatsapp iletişim numaramızdan ulaşabilmektedirler. İstanbul’da kiralık hasta karyolası bakanlar ise ikamet ettikleri bölgeye göre Asya veya Avrupa numaralarımız üzerinden iletişime geçebilmektedirler. Ürün kiralandığında set içerisinde; karyola kasası, özel sıvı geçirmez yatak, alez ve serum askısı bulunmaktadır. Siparişlerin İstanbul içinden verilmesi durumunda teslimatlar aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bulunulan bölgeye göre teslimat süresi ortalama 1 saat ile 3 saat arası sürmektedir. Ürünü bir aylık kiralayanlardan görevlilerimiz kurulum için geldiklerinde ilk ayın kirasını talep etmektedir. Ödemenin nakit olarak yapılması gerekmektedir. Ancak sonraki ayların kirası banka ödemesi ile de aktarılabilmektedir. Ürünlerimizin kira süresinin dolması ve ödeme zamanlarının gelmesi gibi durumlarda müşteri temsilcilerimiz müşterilerimiz ile iletişime geçmektedirler.

Paylaş:

Yorumlara kapalı.

error: