Tuvaletli Hasta Yatağının Kullanımı nasıldır

Tuvaletli Hasta Yatağının Kullanımı

Tuvaletli Hasta Yatağının Kullanımı

Tuvaletli hasta yatağı; hareket edebilecek durumda olmayan, yatalak hastalar için ideal olan bir yataktır. Hastalar bu yatakta yeme içme faaliyetlerini gerçekleştirebildikleri gibi; tuvalet ve yıkanma ihtiyaçları da karşılanabilmektedir. İstanbul içerisinden siparişin verilmesi ile beraber ortalama 1 ile 3 saat arası bir sürede ürün müşterilerimizin eline ulaşmaktadır ve kurulumu gerçekleşmektedir. Firmamızla iletişim kurulması durumunda; hasta yatağının fonksiyonlarının neler olduğu, nasıl kullanılması gerektiği ve fiyat bilgisi gibi konularda yardımcı olunmaktadır. Uygun fiyatlar ile kaliteli ürünleri hizmete sunan firmamız, hastaların konforlu bir tedavi süreci geçirebilmesi için uygun ürünü önermektedir.

Tuvaletli Hasta Yatağının Özellikleri Nelerdir?

Tuvaletli hasta yatakları modelleri ile ilgili detaylı incelemeler web sitemiz üzerinden yapılabilmektedir. Ürünlerin genel özellikleri ve fonksiyonları ise aşağıdaki gibidir:

  • Destekleyici bir sırt bölümü bulunmaktadır. Bu sayede hastalar yarı dik pozisyonda oturabilmektedirler. Bu da hastanın ihtiyacını giderebilmesine yardımcı olmaktadır.
  • Kumanda sistemi ile kontrol edilebilen bir yataktır.
  • Hareket kabiliyeti olmayan hastalar için dizayn edilmiş bir yataktır. Yatağın alt kısmında sürgülü bir kısım bulunmaktadır. Bu kısım sayesinde hastalar hareket edemiyor dahi olsalar tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmektedirler.
  • Antibakteriyel materyallerden üretilmiş olan bir üründür.

Tuvaletli Hasta Yatağı Setinin Kapsamı Nedir?

Tuvaletli hasta yatağı satın alacak olanların setin içerisinde karşılaşacakları ürünler şunlardır:

  • 1 adet hasta yatağı karyolası bulunmaktadır.
  • Sıvı geçirmez hasta yatağı sete dahildir.
  • Koruyucu hasta yatağı örtüsü, alezi verilmektedir.
  • Hasta yatağını hareket ettirebilmek için gerekli olan kumanda ve diğer ürünleri verilmektedir.

Tuvaletli hasta yatağı kullanan hastalarımız hasta yıkama seti sayesinde rahatlıkla temizliklerini sağlayabilmektedirler. Hareket etme yetisi olmayan hastaların yıkanabilmesi için kurulmuş olan bir sistemdir. Örtü su geçirmediği için hastanın yatar pozisyonda olması herhangi bir problem teşkil etmemektedir. Ayrıca yatağın ayakucu kısmında su tahliyesinin yapıldığı bir boru bulunmaktadır ve bu sayede kullanılan su kova içerisinde dışarıya akıtılmaktadır. Bu setin avantajları ve nasıl kullanılması gerektiği ile ilgili bilgi almak isteyenler 0535 588 88 88 Whatsapp iletişim numarasından firmamıza ulaşıp, müşteri temsilcilerimize danışabilmektedirler.

Paylaş:

Yorumlara kapalı.

error: