Türkiye genelinde 4 motorlu hasta yatağı seçenekleri arasında en üst seviye fonksiyonel özelliklere sahip hasta yatağıdır. Hasta Yatağı tüm ihtiyaçlara göre tasarlanmış hasta yatağı modelidir. Yatağın baş ucu, ayak ucu aşağı yukarı hareket edebildiği gibi Trendelenburg ve ters Trendelenburg hareketleri de yapabilmenizi sağlamaktadır.

Hasta Yatağı Hk 70

Asansörlü hasta yatağı kendi imalatımız olup 2 yıl garantilidir.  Kiraladığınız ya da satın aldığınız  hasta yatağını İstanbul içine 2 saatte servis ve kurulumunu yapmaktayız. 4 adet piston motor ile baş, ayak kaldırıp indirme hareketine ilave olarak hasta yatağının yerden yükselip, alçalma ve yarım koltuk dediğimiz trendelenburg hareketi ile hastanıza gerekli tüm desteği sağlamaktadır.

 • Barkod: 22550
 • KOD: Hk 70
 • STOK: Var ( 75 adet stok )
 • MOTOR: 6000 Newton Piston Motor
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: 114,5 cm* 212 cm
 • AĞIRLIK: 130 Kg

Hasta Yatağı Hk 70 Videosu

Standart (12cm) yataklı ve yataksız olmak üzere, ürünün yerden yükseklikleri aşağıdaki gibidir.

Yataklı en alçak yükseklik: 49 cm

Yataklı en yüksek yükseklik: 94 cm

Yataksız en alçak yükseklik: 37 cm

Yataksız en yüksek yükseklik: 82 cm

Profil: 40mm (4cm) x 60mm (6cm) demir,

Kaldıraçları: 10mm (1cm) x 40mm (4cm) dolu demir,

İlgi Medikal, 1,5 mm veya 2 mm profil kullanmayarak ürünü daha dayanıklı hale getirmiştir.

Amortisörlü ve antibakteriyel (pp polipropilen malzeme) 4 parçalı yan korkuluk ölçüleri;

(en) 3 cm, (boy) 72 cm, (yükseklik) 28 cm

Yatak ile korkuluk arası mesafe; 7 cm

İki korkuluk arası mesafe; 13 cm

Teslimatlarımızdan Bazıları

Yorum yap"Hasta Yatağı Hk70"

 1. Hülya TEKİN

  İstanbul içinden sipariş verdim. Bir gün içinde kurulum bile yapıldı. Hizmet mükemmel, yatak kalitesi dersen ona keza. Sizleri takdir etmemek elde değil. Bu kadar kaliteli ve hızlı hizmeti daha önce görmemiştim. Teşekkürler.

 2. hasta@admin

  Merhabalar
  Bizden memnun kalmanız bizim için çok çok değerli Hülya hanım, My ticaret yaptığı işlerde her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sizlerin beğenizi bileri daha fazla çalışmaya teşvik etmektedir. Geçmiş olsun, iyi günler.

 3. Selim AKTEPE

  Asansörlü özel yatağımız gerçekten muhteşem. Evimize ve hastamıza ayrı bir hava kattı. Ayrıca rahatlığının yanı sıra fiyatının uygun olarak sunulması çok iyi olmuş. Kısa zamanda diğer siparişimizi bekliyoruz iyi günler

 4. hasta@admin

  Merhabalar

  Her zaman bekleriz, istediğiniz vakitte arayabilirsiniz.
  İyi günler.

 5. Osman KALFA

  Özel olarak hazırladığımız siparişimiz gününde sapasağlam olarak teslim edildi. Hiç bir sorun yaşamadık. Firma gerçekten çok profesyonel işler ortaya koymuş. Kendilerini ve çalışanlarını gösterdikleri hassasiyet için takdir ettik. Helal olsun hepinize. Çok ama çok teşekkürler.

 6. Ümit CİBELİ

  Sağlık Ocağımız için aldığımız Hasta Yatağı Hk 70 yataklarımız tek tek gelip kuruldu. Üretim muhteşem. Hastane ve ev standartları için üretilmiş. Özel yapım olduğunu kesin söyleyebilirim. Firmayı tebrik ediyorum. İyi mesailer.

 7. hasta@admin

  Merhabalar Ümit bey

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler, her hangi bir ihtiyacınızda her daim buradayız. Bu taraflara işiniz düştüğünde bekleriz. İyi günler.

 8. Oğuz GÜRTÜN

  Ürünlerin garantileri hakkında detaylı bilgiye nasıl ulaşabilirim. Kullanıcı hataları nelerdir mesela ne şekilde garanti kapsamına girer. Fiyatlandırmalar ne şekilde oluyor?

 9. Mustafa ÇALTEPE

  Hasta yatağımızı bir tanıdığımız tavsiyesi üzerine sipariş vermiştir. Hem arkadaşımısın ne kadar sağlam olduğunu gördük. Hem de firmanızın ne kadar kaliteli ürünler ürettiğini. Allah sizi yolunuzdaki başarınızdan eksik etmesin. Kaliteli ve uygun fiyata verdiğiniz hasta yatağı için ayrıca teşekkürler.

 10. hasta@admin

  Merhabalar
  Garanti 2 yıldır
  Garanti şartları su dökülmesi ve darbe ile kırılması garanti kapsamına girmez.
  İyi günler

 11. Burak KALELİ

  Siparişlerimiz çok kısa bir sürede kargolandı ve bize ulaştırıldı. Teşekkür ediyoruz, Hasta yatağımız eskidiği için değiştirmiştir. Muhteşem bir yatak geldi. Üretimin türk olması bizi ayrıca gururlandırdı. Tebrik ediyor ve bu alandaki başarılarınızın devamını diliyoruz.

 12. Merve KAYACI

  Hasta yatağı siparişi oluşturacağım. Yataklarınızın bakım ve onarımı yine sizemi ait oluyor. Bakımlarını kaç yılda bir yaptırmamız gerekiyor

 13. hasta@admin

  Merhaba
  Evet bakım ve onarım firmamız tarafından yapılıyor.
  Üretimini firmamız yapıyor.
  Hasta yatağı Bakım ve onarım pek gereksinim duymayan ürünlerdir. Eğer 2-3 yıl sonra ses yapar ise yağlanması yeterli olacaktır.
  İyi günler.

 14. Tuğba EV

  Siparişlerimiz firma tarafından evimize teslim edildi. İstanbul içinde olup sipariş verecekler hiç düşünmesin. Hizmet için can atan bir firma buldum karşımda. Bu hastalık döneminde bize yaptığınız tüm yardımlar için özel teşekkürlerimiz sunuyorum.

 15. Yılmaz KARA

  Ürünümüz İstanbul içi evimize kadar getirilip kuruldu. Hastamızın yüzündeki mutluluk için özellikle teşekkür ediyoruz. Konfor ve rahatlık bakımından harika bir üretim olmuş. Tüm fabrika çalışanlarına teşekkürler

 16. Mehmet ERDOĞAN

  Bu ürünü kiralama şansımız var mı acaba? İstanbul içinde değiliz ama yakınız acaba kiralama şansımız olabilir mi? Gebze deyiz

 17. hasta@admin

  Merhabalar
  Evet hasta yatağı kiralama hizmetimiz var, Gebze ilçesine kiralama yapabiliriz, ama en düşük 2 aylık kiralama yapmanız gerekmektedir. İyi günler.

 18. fuat ergin

  merhaba, bu yatagi kütahyaya nasıl gonderirsiniz? montaj gerekli mi? kargoda bir şey olursa sigortalı mı taşınıyor?
  nereden satın alabilirim? kredi karti ile satiş var mi? varsa taksit imkanları neler?

  teşekkürler

error: