Kiralık hasta karyolası, Türkiye genelinde 4 motorlu hasta yatağı seçenekleri arasında en üst seviye fonksiyonel özelliklere sahip hasta yatağıdır. Hasta Yatağı tüm ihtiyaçlara göre tasarlanmış hasta yatağı modelidir. Yatağın baş ucu, ayak ucu aşağı yukarı hareket edebildiği gibi Trendelenburg ve ters Trendelenburg hareketleri de yapabilmenizi sağlamaktadır. Kiralık hasta karyolası işlemleri için 7/24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Kiralık Hasta Karyolası Hk 70

Kiralık hasta karyolası; Asansörlü hasta karyolası kendi imalatımız olup 2 yıl garantilidir.  Kiraladığınız ya da satın aldığınız  hasta yatağını İstanbul içine 2 saatte servis ve kurulumunu yapmaktayız. 4 adet piston motor ile baş, ayak kaldırıp indirme hareketine ilave olarak hasta yatağının yerden yükselip, alçalma ve yarım koltuk dediğimiz trendelenburg hareketi ile hastanıza gerekli tüm desteği sağlamaktadır. İstanbul geneline 2-3 saat içinde kurulum yapmaktayız. Kiralık hasta karyolası.

 • Barkod: 3750
 • KOD: Hk 70
 • STOK: Var ( 75 adet stok )
 • MOTOR: 6000 Newton Piston Motor
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: 114,5 cm* 212 cm
 • AĞIRLIK: 130 Kg

Kiralık Hasta Karyolası Hk 70 Videosu

Standart (12cm) yataklı ve yataksız olmak üzere, ürünün yerden yükseklikleri aşağıdaki gibidir.

Yataklı en alçak yükseklik: 49 cm

Yataklı en yüksek yükseklik: 94 cm

Yataksız en alçak yükseklik: 37 cm

Yataksız en yüksek yükseklik: 82 cm

Profil: 40mm (4cm) x 60mm (6cm) demir,

Kaldıraçları: 10mm (1cm) x 40mm (4cm) dolu demir,

İlgi Medikal, 1,5 mm veya 2 mm profil kullanmayarak ürünü daha dayanıklı hale getirmiştir.

Amortisörlü ve antibakteriyel (pp polipropilen malzeme) 4 parçalı yan korkuluk ölçüleri;

(en) 3 cm, (boy) 72 cm, (yükseklik) 28 cm

Yatak ile korkuluk arası mesafe; 7 cm

İki korkuluk arası mesafe; 13 cm

Teslimatlarımızdan Bazıları

Yorum yap"Kiralık Hasta Karyolası Hk70"

 1. Adem ZORLU

  Hasta yatağımız evimize kadar gelip kuruldu. Kiralama işlemlerinde bu tür hizmetleri bize bırakırlar zannediyordum. Ama her türlü işlemleri yaptılar. Allah Razı Olsun

 2. Pakize LALELİ

  Bir günde kurdular. Firma muhteşem bir hizmet ağı ile çevrilmiş. Başta bize yardımcı olan müşteri ilişkileri uzmanı arkadaşa teşekkür ederiz. Evraklarda çok kolaylık sağladı. Sipariş ve teslim aynı anda böyle hizmet görmedim.

 3. İhsan DOĞAN

  Kargomuz elimize ulaştı. Zahmetli bir iş olacak zannediyordum ancak firma yetkilileri herşeyi o kadar basit bir hale getirdiki. Uzun zamandır ilk defa böyle keyifli bir alışveriş yaptım.

 4. Nevra KESKİN

  Kiralama hakkında merak ettiğim konu şu ; Acaba kiraladıktan sonra ikametimizi farklı bir yere taşırsak geri iade etmemiz mi gerekiyor? Nasıl işletiyorsunuz. Mesela 1 yıllık kiraladık. Sonra şehir değiştirdik tayinden dolayı ne yapıyoruz?

 5. hasta@admin

  Merhabalar
  Hasta yatağı kiralama hizmetimizde, hasta yatağı bir yerden bir diğer yere taşıma işlemini firmamız yapmaktadır. Belirli ücret karşılığında, Şehir değişikli ise maalesef bu şekilde bir hizmetimiz yok.

error: