Kiralık havalı yatak, boru tipi havalı yatak modelimiz A+B sistem ile çalışmaktadır. Basınç dağıtma ve geniş bloklarından dolayı iyi derece havalandırma sağlan havalı yatağımız aynı zamanda ventilasyon “hava üfleme” özelliğine sahiptir. Kiralık havalı yatak seçeneğimizden yararlanabilirsiniz.

Kiralık Havalı Yatak P20

Kiralık Havalı Yatak; A+b Sistemli boru tipi havalı yatak 12 cm yüksek hücreli olup ventilasyon özellikli modeldir. Havalı Yatak çeşitleri arasında yara önlemeye özellikli olup kan dolaşımı hızlandırır. Terleme ve pullaşmadan meydana gelebilecek yaraları önlemeye yarar. Ventilasyon özelliği ile terlemeyi önler. 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Kiralık havalı yatak hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin My ticaret'in hijyene önem verdiğini bir çok gez ispatladığını belirtmek isteriz.

 • Barkod: 350
 • KOD: P20
 • STOK: Var ( 53 adet stok )
 • SİSTEM: A+b Sistem
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: 90cm * 190cm
 • AĞIRLIK: 10 kg

Kiralık Havalı Yatak P20Videosu

Ventilasyon (havalandırma) özellikli Antidekübit (mikrop barındırmayan) özellikli Motoru sessiz 7/24 saat çalışabilme özelliği
8 cm 19 adet boru hücresi mevcuttur. Borulardan 4'i aktif ventilasyonludur. Hücreler demonte edilebilmektedir. Hücreler 80 kg kaldırma kapasitelidir. Antidekübit özellikli hücrelerdir.
Motor gücü: 220-230V/ HZ dir.

Hava çıkışı: Dakikada 12-14 litre

Güç Tüketimi:  7 W

Sigorta: 1 A

Teslimatlarımızdan Bazıları

Yorum yap"Kiralık Havalı Yatak P20"

 1. Melahat KÖPRÜ

  Edirne’den yazıyoruz. Hastamız için kiralamak istiyoruz. Şartlarınızı bize mail olarak atabilirmisiniz. Kurulum ve diğer konuları da yazarmısınız

 2. Arzu SUNGUR

  Havalı yatağımızı kiraladık ve ürün bize ulaştırıldı. Firmanın çalışanları 1 saat içinde teslim ettiler. Yatağımız için ideal bir seçim yapmışız. Herkese tavsiye ediyorum.

 3. hasta@admin

  Merhabalar Melahat hanım
  İstanbul dışı maalesef kiralama yapmıyoruz. Sadece İstanbul içi kiralama yapıyoruz. İyi günler.

error: