Hasta yatağı kiralama. Elektirikli, kumandalı, 2 motorlu olan hasta yatağımız merdiven tabirini kullandığımız korkuluk sistemine sahiptir. Abs antibakteriyel başlıkları ile kolay temizlenebilirliği ile ön plana çıkmaktadır. Hastanızın rahat edebileceğini ekonomik modellerimizdendir.

Hasta Yatağı Kiralama Hk20

Hasta yatağı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz, 2 motorlu hasta yatağımız set olarak vermekteyiz. Kullanışlı ve uygun fiyatı ile ön plana çıkan Hk 20 modelimiz, hastanızın 85° oturma pozisyonuna getirebilme özelliği ve ayak kısmını diz kapağından ters " ︿" şeklinde kaldırma özelliği ile kan akışı ve ayak şişmelerine fayda sağlamaktadır. Müşterilerimizin memnun kaldığı hasta yatağı çeşitlerimizden biridir.

 • Barkod: 1750
 • KOD: Hk 20
 • STOK: Var ( 50 adet stok )
 • MOTOR: 4500 Newton Dual Motor
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: 205cm* x 115cm* (korkuluk kapalı iken 105 cm)
 • AĞIRLIK: 35 kg

Hasta Yatağı Kiralama Hk20 Videosu

Standart (12cm) yataklı ve yataksız olmak üzere, ürünün yerden yükseklikleri aşağıdaki gibidir.
 • Yataksız yerden yükseklik: 41 cm
 • Yataklı  yerden yükseklik: 54 cm
 • Profil: 40mm (4cm) x 60mm (6cm) demir,

  Yatak tablası: 0,5mm sac (demir),

  Tekerlek: 360 derece dönebilir kauçuk tekerlek

  kullanılmaktadır.

  Alüminyum tabanca sistem korkuluk ölçüleri

  (en) 3 cm, (boy) 153 cm, (yükseklik) 33,5 cm

  Başlık & Ayaklık ölçüleri

  (en) 5 cm, (boy) 95 cm, (yükseklik) 42 cm

  Teslimatlarımızdan Bazıları

  Yorum yap"Hasta Yatağı Kiralama Hk20"

  1. Engin BOZTEPE

   Kiralama konusunda çok yardımcı oldular. Firmaya teşekkür ederim. Kurulumu kendileri yapıp bize herşeyi ile teslim ettiler. Firma ile alışveriş yapmak çok mutlu etti bizi. Teşekkür ediyoruz.

  2. Müslüm CEYLAN

   Hastamız için kiraladığımız yatak bir gün içinde getirilip kuruldu bile. Hizmet mükemmel. Ayrıca tüm bakımlar ve özel durumlarda firma garanti veriyor. Muhteşem bir hizmet. Tebrik ediyoruz.

  3. Umut Hakan ÖZKARA

   Firmanızla sağlık danışmanlık hizmetlerimiz için görüşme talep etmek isteriz. Kiralama sistemlerini yıllık olarak almak istiyoruz. Bu konularda özel bir şartnameniz bulunuyormu acaba? Daha önce sağlık birimimiz için hatırlarsanız alım yapmıştık. Çok memnun kaldık kiralama hizmeti için koşulları mail atarmısınız?

  4. hasta@admin

   Merhabalar Umut bey
   Buyrun gelin çayımızı için, ufak defek detayları geldiğinizde görüşürüz, sizler gibi değerli beyefendi müşterilerimizi şartlarla ve kurallarla sıkmayız, iyi günler.

  5. Gülşah GÜR

   Kiralama hizmetinden yararlandık. Hasta yatağımız belirtilen günde kurulum yapıldı. Firma hakikaten çok muhteşem bir sistem ile çalışıyor. Yatak geldi, kurulum sağlandı, hastamızın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Çok ama çok teşekkür ederiz. iyiki varsınız.

  6. Gül SERİN

   Kiralama sisteminiz mükemmel işliyor. özel işletme olarak her türlü imkanı rahat bir şekilde sundu firmamız. Sağlık hizmetlerinde buyük adımlar atmaya devam ediyoruz. Sizin gibi üreticiler sayesinde bizde emin adımla ilerliyoruz. Tüm firma çalışanlarına ve özelikle sizlere teşekkürü borç biliriz.

  7. Evren ERSUMER

   Kiralama süremizi bugün itibari ile uzattık. Firma ilk günkü gibi hizmette sınır tanımıyor. Uzatma işlemleri için özel görüşme bile yapmadan bir müracatla geri dönüş yapıldı.

  8. Nagihan KOZAK

   Kiralama hizmeti için hangi evrakları istiyorsunuz. Kiralama için geldiğimizde yanımızda neler olmalı

  9. hasta@admin

   Merhabalar
   Her hangi bir evrak gerekmiyor, firmamıza ait kiralama forma var onu dolduruyoruz
   Her hangi bir ön şartımız bulunmuyor. Hasta yatağı kiralama için bizleri arayınız.

  error: