Pratik ve uzun ömürlü hasta yıkama setimiz piyasada yer edinmiş ve tutulan ürün olma özelliğine sahiptir. Yatalak hastaların bakımları ve yıkanmaları oldukça güç olup zahmetli iştir, sizleri bu güçlükten ve zahmetten kurtaracak modüler hasta yıkama setimiz hizmetinizdedir.

Hasta Yıkama Seti My220

Yatalak ve yatağa bağımlı hastaların kendi yatağında yıkanmasını olanak sağlayan pratik hasta yıkama setidir. Hasta yıkama seti sayesinde hastanın banyo esnasında oluşabilecek düşme, çarpma, bel ağrısı, kırık, çıkık vb. Olumsuzlukları engeller.

 • Barkod: 3750
 • KOD: My 2020
 • STOK: Var ( 50 adet stok )
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: 90 cm x 190 cm
 • AĞIRLIK: 20 kg

Hasta Yıkama Seti My220 Videosu

Teslimatlarımızdan Bazıları

Yorum yap"Hasta Yıkama Seti My220"

 1. Leyla SAKA

  Hastamızın banyo zorluğu için sipariş etmiştik. Herkese tavsiye ediyorum. keşke önceden alsaymışız bu kadar rahatlık olduğunu bilmiyorduk. Hızlı teslimat içinde firmaya minnettarız.

 2. hasta@admin

  Merhabalar Leyla hanım

  Öncelikle ürünümüzün sizlere kolaylık sağlamazı bizleri sevindirdi. Hasta yıkama seti ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlamış ve insanlar bu tür ürünleri kullanmaya başladıkça hem kendileri hemde hastalarını rahat ettiriyorlar. Hayat kalitesini artırmanın ve hasta yıkama işini çözdüğümüze inanıyoruz, Ürün İlgi Medikal üretimidir. İyi günler.

 3. Gamze TOKGÖZ

  Siparişi bende verdim. Hakikaten çok rahat ve hastayla uyumlu bir ürün. Aylardır eziyet çekiyormuşuz inanın sayenizde hem hasta rahat etti hem biz. Harikasınız.

 4. Berat TEKEŞ

  Videolarınızı dikkatle izledim ve siparişi verdim. Ürün elime geldi. Resimlerde ve videodan daha güzel maşallah. Tebrik ederim çok güzel bir ürün üretmişsiniz.

 5. Sezai İNCE

  Kolaylık konusunda muhteşem bir ürün. Firmadan alalı bir kaç hafta oldu ama inanın her hafta bu rahatlığı yaşadıkça ayrı mutlu oluyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendinize ve hastanıza zorluk çektirmeyin. Alın rahat edin

 6. Mustafa KASAP

  Allah sizden razı olsun. Hastamız da bizde çok rahat ettik. Muhteşem bir ürün kesinlikle hastası olan herkese tavsiye ediyorum. Artık banyo yapmak çok daha rahat bir hal aldı. Ellerinize sağlık. Üretimleriniz bol bol artsın inşallah

 7. Jale ÖNDER

  Hastalar için yapılan en güzel ürün bence. Muhteşem bir şekilde hazırlanıyor ve kullanımı çok kolay. Kısa zamanda alıştık. Hastamız için harika oldu. Bu ürünü üretenler cennetlik. Banyonun kolaylığını sayenizde öğrendik. Teşekkürler hepinize

 8. hasta@admin

  Merhabalar
  Ürünümüzü beğenmeniz ve buraya yorum yapmanız bizleri sevindirdi, Sevgiler ve mutluluklar dileriz.

 9. hasta@admin

  Merhabalar
  Vakit ayırıp yorum yaptığınız için teşekkürler. İyi günlerde kullanın.

 10. hasta@admin

  Merhabalar Mustafa bey

  Ürünümüz kısa sürede çok beğenildi ve müşterilerimizden oldukça olumlu tepki alıyoruz. İlgi gösterip buradan yorum yaptığınız için bizlerde sizlere teşekkürederiz.

 11. hasta@admin

  Merhabalar Jale henım

  My ticaret ailesi olarak bizler sizlere teşekküederiz, vakit ayırıp yorum yaptığınız ve bizi tavsiye ettiğiniz için. Geçmiş olsun iyi günler.

 12. Sinem KOCA

  Hasta yıkama setini kullanımı konusunda eğitim veriyormusunuz. Yoksa özel bir set olduğu için içinde kullanma cdleri vs. var mı? Hasta yıkama seti her türlü yatağa uyuyor mu

 13. Fuat SAYGIN

  Hasta banyo seti hakkında bilgi alabilirmiyim, İstanbul da ikamet ediyoruz. Set hangi parçalardan oluşuyor. Garantisi var mı?

 14. hasta@admin

  Merhabalar
  Hasta yıkama seti, hastaların yatağında banyo yapmasını sağlayan sistemdir, aynı zamanda hasta yıkama havuzu diyebiliriz.
  İstanbul geneline ücretsiz servis kurulum yapmaktayız, hasta yıkama artık çok kolay.
  6 ayrı parçadan oluşuyor ve pratik bir kurulumu var.https://ilgihastakaryolasi.com/hasta-yikama-seti-my220/
  2 yıl garanti olup, My ticaret üretimidir.

 15. hasta@admin

  Merhaba Sinem Hanım
  İstanbul geneline ekibmiz gelip kurulum yapıyor ve gereken bilgiyi sizlere aktarıyorlar.
  Paket içerinde kullanma klavuzumuz da bulunmaktadır.
  Sitemizde detaylı kullanım videosu bulunmkatadır.
  Her tür yatağı uyumludur.
  İyi günler.

error: