Hastaların yemek yemesini kolaylaştıran ve bakımlarına yardımcı olan hasta yemek masası firmamız tarafından yerli olarak üretilmektedir.

Hasta Yemek Masası My210

Hastaların günlük hayatında kolay yemek yiyebilmelerini sağlamaktadır. Hastaların ihtiyacına göre dizayn edilmiş hasta yemek masaları, %100 yerli olarak üretilmekte olup, hasta karyolalarına uyum sağlayabilmektedir.

 • Barkod: 3250
 • KOD: My 2010
 • STOK: Var ( 145 adet stok )
 • SİSTEM: Amortisörlü
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: 72cm * 38,5 cm
 • AĞIRLIK: 7 kg

Hasta Yemek Masası My210 Videosu

 • En alçak yerden, yükseklik: 76,5 cm
 • En yüksek, yerden yükseklik: 99 cm
 • Profil:

  Üst tablası:

  Tekerlek:

  Teslimatlarımızdan Bazıları

  Yorum yap"Hasta Yemek Masası My210"

  1. Güven YILMAZ

   Hastanemiz için toplu sipariş oluşturmuştuk. Bir tek ürüne zarar gelmeden muhteşem bir kargolama sistemi ile ulaştırıldı. Ayrıca iletişim bölümündeki arkadaşlara da ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hastanemiz çalışanları adına ve hastalarımız adına hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Kullanışlı ve son derece sağlam kaliteli malzemeler. Yeni ürünlerde görüşmek dileğimizle

  2. hasta@admin

   Merhabalar Güven bey.

   Sizleri firmamıza bekleriz. Sizlerle alış veriş yapmak bizler içinde sevindirici oldu, iyi ve dürüst insanlarla alış veriş yapmak oldukça neşe ve gurur verici bir durum. Biz My ticaret ailesi oalrak sizlere teşekkürederiz. Her hangi bir sorunuz yada talebiniz olur ise sizlerin için buradayız. İyi günler dileriz.

  3. Kadir EREN

   Ürünlerin kiralanması esnasında tüm nakliye işlemleri bize mi ait. Alırken biz iade ederken de nakliye işlemlerini biz kendimiz mi yapıyoruz yoksa firma olarak siz yapıp ücretlenmeye mi tabi tutuluyoruz?

  4. Necmi SARI

   Acaba bu ürün ev standartları için uygun olur mu? Evdeki yatağımızla uyuma nasıl olur. En kısa zamanda ölçüleri alıp geleceğim firmanıza. Yazılarınızı yakından takip ediyoruz. İyi çalışmalar

  5. Cemre TAŞKIN

   Özel olarak sipariş oluşturup evimize gönderildi. Hızlı bir kargo ile teslim edildi. Gerçekten çok kaliteli ve harika bir kullanımı var. Herkeslere tavsiye ederim.

  6. hasta@admin

   Merhabalar Kadir bey
   Ürün kiralama yada ürün satın alma işlemlerinde, firmamızın araçları ve firmamızın çalışanları sizlere hizmet sunmaktadır.
   İyi günler.

  7. hasta@admin

   Merhabalar
   Yatağınız belirli ölçüde yukarda olması gerekiyor, tekerlekli ve belirli bir yüksekliğe sahip, buyrun gelin mağazımızda görür ve karar verirsiniz.

  8. Ali Rıza GÜRBÜT

   Ev için uygunmu acaba. Bizim yataklarımız hasta yatağı değil normal yatak ama bu tür kullanımlar için uygunmudur bu ürün. Birde masanın fiyatını nereden öğreneceğiz

  9. hasta@admin

   Merhabalar
   Ürünümüz kullanılabilmesi için yatağın alt kısmı belirli bir ölçüde yüksekliği olması lazım
   İyi günler.

  error: