Hasta yatakları arasında Alman marka olan ve ahşap kaplamalı modelimizdir. 4 Motorlu olan ahşap hasta yatağı tüm özelliklere sahip olmasıyla ve ev ortamına uyumuyla dikkat çekmekte ve tercih sebebi olmaktadır.

Hasta Yatağı Hk80

4 Motorlu Ahşap Hasta Yatağı; Hastalara psikolojik olarak destek veren ürünümüzdür, hareket edebilen hastalar için uygundur. Deve boynuzu sayesinde hastalar karyoladan kalkarken destek alabilmelerine olanak sağlamaktadır. 4 ayrı motor sisteminde 4 ayrı hareket kabiliyetine sahiptir. Ev ortamına uyum sağlayan ahşap modeldir.

 • Barkod: 43750
 • KOD: Hk 80
 • STOK: Var ( 7 adet stok )
 • MOTOR: 2000 Newton Dewert Motor
 • TESLİMAT: İstanbul içi 1-2 saat'te kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: 100,5 cm*215cm
 • AĞIRLIK: 50 Kg

Hasta Yatağı Hk80 Videosu

Standart (12cm) yataklı ve yataksız olmak üzere, ürünün yerden yükseklikleri aşağıdaki gibidir.

Yataklı en alçak yükseklik:

Yataklı en yüksek yükseklik:

Yataksız en alçak yükseklik:

Yataksız en yüksek yükseklik:

Teslimatlarımızdan Bazıları

Yorum yap"Hasta Yatağı Hk80"

 1. Mehmet ULUTAŞ

  Zorlu bir hastalık süreci için ilk önce arayış içinde idik. Firmanız ile tanıştıktan sonra işlemlerin kolaylığı, hizmetin kalitesi bize biraz olsun rahat nefes aldırdı. Sayenizde hastamız daha mutlu ve hayata daha sıkı sarıldı diyebiliriz. Yaptığınız hizmetin yanı sıra muhteşem işçilik ile hazırlanmış özel ürünlere sonsuz kere teşekkür ediyoruz. Gidip görün sonra karar verin. Harika bir firma

 2. hasta@admin

  Merhabalar Mehmet bey

  İlgi ve verdiğiniz değerli bilgi için teşekkürler. İyi günler.

 3. Yusuf CENK

  Kendim için verilen sipariş geldi. Hasta olarak şunları söyleyebilirim. İnanın kendime olan güvenim geri geldi. Yatağın kullanma fonksiyonları sayesinde yeniden rahat bir şekilde yataktan ayağa kalkmaya başladım. Kullanımı çok rahat ve harika. Yatak için keşke daha önce sipariş verilseymiş. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

 4. Celali ÖZEN

  Hasta yatağımızı kiraladık. Firma ile sözleşmelerimiz yapıldı. Hakikaten çok profesyonel bir firma tüm işlemleri ve kurulumları teknik ekipler yaptı. Elimizi bile sürmeden her işimizi tamamladılar. Firmanıza olan güvenimiz tamdır. Herkese ama herkese tavsiye ediyorum. Pişman olmayacak hatta çok memnun kalacaksınız.

 5. Fatih ÜNLÜ

  Özel hazırlanan ve tasarımı muhteşem olan ürünümüz kısa zaman içinde kurulumu ile birlikte bizlere servis edildi. Firmanın yaptığı özverili çalışma için bir hasta yakını olarak minnettarlığımı sunmak isterim. Harika işler çıkartıyorsunuz.

 6. Mahmut USTA

  Hem hasta yatağımız hem de Oksijen Konsantratörü siparişimiz hızlı bir şekilde elimize ulaştı. Müşteri hizmetlerinden tutun, üretimde emeği geçen tüm Firma çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kaliteden ödün vermemeniz dileğimizle herkese iyi çalışmalar diliyorum.

 7. hasta@admin

  Merhabalar

  Geçmiş olsun, acil şifalar dileriz. İyi günler.

 8. Hakkı TEMEL

  Ahşap modelinin diğer pistonlu modelden farkı sadece ahşap olması mı? Sipariş verdiğimiz takdirde firmanıza gelip görüşme yapabilir miyiz? Bilgi alabiirmiyiz

 9. Refik SULTANLI

  Hasta yatağımız evimize ulaştı ve kuruldu kurulumu bizzat kendileri yaptı. Harika bir hizmet anlayışları var. Almayı düşünenler heleki İstanbul’da olanlar hiç düşünmesin. Hizmet süper.

 10. hasta@admin

  Merhabalar
  Alman marka olup, 4 motorlu sisteme sahiptir
  Alman hasta yatağı modeli şık ve konforlu modelimizdir.
  İyi günler.

 11. Şule Nur BALLI

  Yatak resimlerde çok şık ve konforlu görünüyor. Mağazanızda sergi durumu var ise gelip görebilme imkanımız var mı? İstanbul Büyükçekmecede oturuyoruz.

 12. Yeşim ESKİCİ

  Hasta yatağının bu renk ama başka modei var mı? 4 motorlu seçeneklerde tek üretim mi oluyor?

 13. hasta@admin

  Merhabalar
  Tabi gelip görebilirsiniz, Hasta yatağı 9 ayrı model sergimizde mevcut,
  İyi günler.

 14. hasta@admin

  Merhabalar
  Evet hasta yatağı modelimiz tek renk oluyor
  İyi günler

 15. Ersen ALTUNAL

  Tam kurulumlu ve harika bir indirimle bizde hasta yatağımızı aldık. Videodaki gibi değil, daha güzel ve hoş bir duruşu var. Herkese tavsiye ediyorum

 16. Ömür BEŞPINAR

  Hasta yatakları süper yerinde gittim gördüm ve siparişimi oluşturdum. En kısa zamanda bekliyorum. Firma çalışanlarına ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim.

error: