Asansörlü Hasta Yatağı Bir çok fonksiyonu bir arada bulunduran hastaya ve Bakıcısına önemli faydalar sağlayan donanımlı bir hasta yatağı dır. 4'lü korkuluk sistemi ve pratikliği ile ön plana çıkan modelimizdir. Antibakteriyel, kolay temizlenebilinen ve sökülüp takılabilen başlık ve ayaklıklar.

Hasta Yatağı Hk60

3 adet piston motor ile baş, ayak kaldırıp indirme hareketine ilave olarak hasta karyolasının yerden yükselip, alçalma hareketi kullanıcıya avantaj sağlar. Sağlıklı Antibakteriyel elektrostatik fırınlanmış boya ile boyanmıştır bu özelliği ile kararma veya paslanma yapmaz. Plastik olan Korkuluklar antibakteriyel özellikli mikrop tutmaz ve sökülebilir kolaylıktadır.

 • Barkod: 20850
 • KOD: Hk 60
 • STOK: Var ( 100 adet Stok )
 • MOTOR: 6000 Newton Piston Motor
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: 113,5 cm* 204,5cm
 • AĞIRLIK: 70 kg

Hasta Yatağı Hk60 Videosu

Standart (12cm) yataklı ve yataksız olmak üzere, ürünün yerden yükseklikleri aşağıdaki gibidir.

Yataklı en alçak yükseklik: 52 cm

Yataklı en yüksek yükseklik: 93 cm

Yataksız en alçak yükseklik: 40 cm

Yataksız en yüksek yükseklik: 81 cm

Profil: 40mm (4cm) x 60mm (6cm) demir,

Kaldıraçları: 10mm (1cm) x 40mm (4cm) dolu demir,

İlgi Medikal, 1,5 mm veya 2 mm profil kullanmayarak ürünü daha dayanıklı hale getirmiştir.

Amortisörlü ve antibakteriyel (pp polipropilen malzeme) 4 parçalı yan korkuluk ölçüleri;

(en) 3 cm, (boy) 72 cm, (yükseklik) 28 cm

Yatak ile korkuluk arası mesafe; 7 cm

İki korkuluk arası mesafe; 13 cm

 

Teslimatlarımızdan Bazıları

Yorum yap"Hasta Yatağı Hk60"

 1. hasta@admin

  Teşekkürler, geçmiş olsun, iyi günler.

 2. İhsan CELEBİ

  Öncelikle internetten bu tür siparişlerde cok büyük kaygılarım vardı. Sayenizde güven tazeledim. Yatağımız denilen günde teslim edildi. Garantili ve harika bir işçilik mevcut. Bu kadarını beklemiyordum. Firmanıza olan güvenim herkese tavsiye etmeme sebep oldu.

 3. hasta@admin

  Merhabalar İhsan bey

  Maalesef ülkemize sizin gibi internetten alış veriş yapmamnın sakıncalı olduğunu düşünen bir çok insan var maalesef haksızda değiller, piyasadaki bu sıkıntılı durum bizim gibi dürüst çalışan bir çok firmayı olumsuz etkilemektedir. Umarım internet ortamı ilerleyen zamanlarda daha çok güven oluşturur ve Türkiye halkı olarak teknolojinin sunduğu imkanlardan daha fazla faydalanırız. ilgihastakaryolasi.com olarak, dürüstük ve müşteri memnuniyeti önemsemekteyiz. İyi günler.

 4. Bahtiyar ÜÇLER

  Teşekkür ederiz. Hastamızın yüzünün gülmesi bizi çok mutlu etti. Kısa bir süre içinde kargomuz sorunsuz şekilde teslim edildi. Gerçekten harika bir hizmet anlayışınız var. Başarılarınızın devamını dilerim.

 5. Gizem UYAR

  Yatağı sipariş ettiğimizde bizde çok merak ediyorduk. Ama gelen ürün o kadar muhteşem ki gerçekten videodaki görüntülerden daha harika. Uzun zamandır bu kadar karlı bir alışveriş yapmamıştık çok minnetarız teşekkürler. herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Çok mutlu olacaksınız.

 6. Nurcan KALEM

  Annem için aldığımız hasta yatağımız teslim edildi. Süratlı bir çalışma anlayışınız var. Yaptığınız hizmet bir harika. Artık her türlü alışverişlerimizde firmanızdan vazgeçmeyiz. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum.

 7. Adem SERT

  Yatak çok kaliteli ve harika bir şekilde kargolanmış. Firmanın müşterine gösterdiği özen ortada. Almak isteyenler diledikleri gibi siparişlerini gönül rahatlığı ile oluşturabilirler.

 8. Nevzat PAÇTI

  Kiralama şartlarını nasıl öğrenebiliriz. Kendim İstanbul’dayım kullanım ve kurulum hakkında net bilgiler alabilirmiyiz? Kargo ücreti vs. bize mi ait.

 9. hasta@admin

  Merhabalar
  Hasta yatağı kiralama işleminde her hangi bir ön şartımız bulunmuyor, aynı gün 1-2 saat içinde kurulum yapmaktayız.
  Servis ve kurulum ücretsiz.
  İstanbul geneline hasta yatağı kiralama hizmeti veriyoruz.
  İyi günler.

 10. Görkem NURAKYÜZ

  Yatağımız kurulum yapıldı. İstanbul içinde oturduğumuz için mi bilmem bir günde tüm işlemlerimiz halledildi. Fiyatlar ekonomik hastaların konforu için çok iyi ve çok ucuz.

 11. Doruk Esen DAL

  İlgi Medikal ile tanışmaktan çok mutlu olduk ve onur duyduk. Bu şekilde kaliteli hizmet veren firmaların ülkemizde çoğalmasını istiyoruz. Yatağımız teslim edildi. Firma tarafından kurulumu da yapıldı. Herşey çok güzel oldu. Teşekkürler my ticaret

error: