3 Motorlu alçalıp yükselebilen asansörlü, hastaların tedavi süreçlerini kolaylaştıran, bakım yaparken aşağı eğilmeden hastaya müdahale etmenize yardımcı olan. Kolay ve pratik hasta yatağımızdır. İstanbul geneline 2 saat içinde teslimat yapmaktayız. Türkiye geneline kargo ile gönderim yapmaktayız.

Hasta Yatağı Hk 50

3 Motorlu Hasta Yatağı; 2005 yılından bu yana arıza kaydı yaşanmayan piston motorlu ürünlerimiz, en dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Yerli olarak üretilmektedir. Bu ürün alçalıp yükselebilme özelliği ile hastaların bakımını kolaylaşmaktadır. Sürekli eğilerek bakım yapmaktan dolayı oluşabilecek bel ağrıları engellemektedir.

 • Barkod: 22500
 • KOD: Hk 50
 • STOK: Var ( 20 adet stok )
 • MOTOR: 6000 Newton Piston Motor
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: 99cm * 202cm
 • AĞIRLIK: 70 kg

Hasta Yatağı Hk 50 Videosu

EN ALÇAK yerden yükseklik Yataksız: 42 cm Yataklı: 55 cm

EN YÜKSEK yerden yükseklik Yataksız: 83,5 cm Yataklı: 96 cm
Profil: 40mm (4cm) x 60mm (6cm) demir.

Kaldıraçları: 10mm (1cm) x 40mm (4cm) dolu demir.

İlgi Medikal, 1,5 mm veya 2 mm profil kullanmayarak ürünü daha dayanıklı hale getirmiştir.
Alüminyum tabanca sistem korkuluk ölçüleri
(en) 3 cm, (boy) 153 cm, (yükseklik) 33,5 cm

Başlık & Ayaklık ölçüleri
(en) 5 cm, (boy) 95 cm, (yükseklik) 42 cm

Teslimatlarımızdan Bazıları

Yorum yap"Hasta Yatağı Hk50"

 1. Cemre ATEŞ

  Siparişimiz elimize geçti. İlginize ve işinizde gösterdiğiniz özen için teşekkür ediyoruz. Eşim şu an çok mutlu. Sayenizde yeni yatağına hızlı bir şekilde kavuştu.

 2. hasta@admin

  Merhabalar
  Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve sizlerin ürün teslimatından sonrada bizlerle yaptığınız alış verişin sorunsuz ve sizlere memnun edecek şekild olması için elemizden gelen gayreti göstermekteyiz. Sizlerin memnun olması bizleride sevindirmektedir. İyi günlerde kullanınız.

 3. Melek DİNÇ

  Özel hazırlanan yatak İstanbul için bir günde teslim edildi. Sabah görüştük öğleden sonra kurulum yapıldı. Hastamız için harika bir süpriz oldu. Uygun ve kaliteli yatak arayan kim varsa hiç düşünmeden sipariş oluşturabilir. Çok memnunuz

 4. Fatma Nur ARCAN

  Üç motorlu havalı yatak söz verildiği gün kargolandı ve teslimi yapıldı. Hasta için muhteşem bir sürpriz oldu. Firmanızın müşteri memnuyeti on numara teşekkürler

 5. Nadiye UZUN

  Bir kaç gün içinde herşey olup bitti. Uzama yok, problem yok. Sipariş verildi teslim yapıldı. Hasta yatağı ise kullanışlı ve bir o kadar kaliteli malzemeler ile üretilmiş. Firmanızı takdir ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

 6. Eylül SERİN

  Yataklarınızın yanında neler veriliyor. Sadece hasta yatağı olarak mı satış yapıyorsunuz. Mesela Oksijen ayaklığı vs. bu tür satışlarınız varmı

 7. Nebahat ŞANSLI

  Asansörlü yataklarda özek akü sistemi bulunuyor mu? Elektrikler gitmesine karşın pil güçlerinin ne kadar olduğu konusunda malumat alabilirmiyiz?

 8. hasta@admin

  Merhabalar Nebahat hanım
  3-4 yıl önce akülü sistemlerden üretiyorduk ama bu sistemin aksayan yönleri fazlaca olmaya başladığından bu sistem vaz geçip aküsüz sistemler ve kaliteli ürünleri yöneldik, çok çok az sorunla karşılaşıyoruz, geçtiğimiz yıllara baktığımızda.

 9. hasta@admin

  Merhabalar
  hasta karyolası+hasta yatağı+serum askılığı+alez setin içeri bu şekilde
  Servis kurulum dahil olarak.
  İyi günler.

 10. Coşkun YARAR

  Hasta yatağım sayesinde artık daha mutluyum. Pencereden bakmayı bile özlemişim. Daha rahat ve konforlu bir yaşam sunduğunuz için size minnettarım. Firmada çalışan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Alma hedefinde bulunan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

 11. Abdurrahim SAVAŞ

  2 Motorlu hasta yatağı alacaktım ancak doktorumuzun tavsiyesi üzerine bir üst modelini sipariş verdik. Firma bize çok yardımcı oldu. Onlardan da Allah razı olsun. Fiyatlar uygun ve ekonomik. Üretim kalitesi süper.

 12. Samim ÖZNUR

  Ülkenin bir ucu kimbilir kaç günde gelir dedim. Artvine 3. gün kargomuz ulaştı. Firmayı tebrik ediyorum. Zaten kargoda herşey hazır ve kurulu. Bize birleştirmek kaldı. kalite güzel. Takdir etmemek elde değil.

error: