Ev tipi hasta yatağı, 2 motorlu olup baş ve ayak hareketlidir, dış kasa ahşap kaplama olup hastane ortamından uzak tutmaktadır, ev ortamında fazla tercih edilen modelimizdir. Hasta Yatağı teslimat bilgileri için bize ulaşabilir ve kurulum kaydı yaptırabilirsiniz.

Hasta Yatağı Hk 30

Elektrikli 2 motorlu ahşap Kaplama hasta yatağı. Baş ve ayak hareketleri yapabilen ahşap kaplamalı dekoratif hasta yatağıdır. İstanbul içine aynı gün 1 ile 3 saat kurulum yapmaktayız. Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinde.

 • Barkod: 13550
 • KOD: Hk 30
 • STOK: Var ( 10 adet stok )
 • MOTOR: 4500 Newton Dual Motor
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: En 105 Cm, Boy 205 Cm, Yerden Yüksekliği 43 Cm.(Yataksız)
 • AĞIRLIK: 55 kg

Hasta Yatağı Hk 30 Videosu

İç Yatak Ölçüsü : En 90 cm, boy 190 cm, yüksekliği 10 cm.
Dış Yatal Ölçüsü :En 105 cm, boy 205 cm, yerden yüksekliği 43 cm.(Yataksız)

Profil: 40mm (4cm) x 60mm (6cm) demir,

Yatak tablası: 0,5mm sac (demir),

Tekerlek: 360 derece dönebilir kauçuk tekerlek

kullanılmaktadır.

Ahşap kaplaması ile hastane görüntüsünden uzak dekoratif hasta karyolası

Teslimatlarımızdan Bazıları

Yorum yap"Hasta Yatağı Hk30"

 1. Ahmet SOYAR

  Kolay ve hızlı bir alışveriş oldu. Başlık ve ayak kısmındaki işçilik çok güzel. Hastamız adına çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 2. Cennet KESKİN

  Yıllar önce hastamız için yurt dışından sipariş vermiştik. Uzun yıllar önce çok zorlandık. Yatağı yenilemek için firmanızla tanıştık. İnanın hizmetinizden çok memnun kaldık. Yatağın kalitesini konuşmuyorum bile. İki motorlu harika bir ürün. Herkese tavsiye ediyorum.

 3. Celal ATAK

  Farklı bir şehirdeyim. Acaba kurulum nasıl yapılıyor. Sipariş oluşturursak firma tarafından mı karşılanacak her şey? Ya da havalı yatak geldiğinde kurulumu biz kendimiz yapabiliyormuyuz.

 4. hasta@admin

  Merhabalar Ahmet bey, ürünümüzü beğenmenize sevindik, buraya vakit ayırıp yorum yaptığınız içinde My ticaret ailesi olarak sizlere teşekkürler. İyi günler.

 5. hasta@admin

  Merhabalar, iyi akşamlar, güzel yorunuz için teşekkürler, iyi günlerde kullanınız.

 6. hasta@admin

  Merhabalar Celal bey

  Sipariş geçtiğinizde İstanbul dışı kargo ile gönderim yapmaktayız. Ürünü kurulu gönderiyoruz, sadece ayak baş kısmındaki korkuluğu takıyorsunuz.
  Eğer siparişinizde havalı yatak var ise, havalı yatak ayrı bir kolide gelmektedir. Sizlere kurumunu telefon ile yaptırmaktayız. İyi günler dileriz.

 7. Sevda KALKAN

  Yaşlı Babam için sipariş vermiştik hatırlarsanız. Yatağımız belirttiğiniz gün teslim edildi. Kargoda en ufak bir zarar bile görmemiş. Kaliteli malzeme ile hazırlanan özel yatağımız için teşekkür ederiz.

 8. Elveda YILMAZ

  Firmanızın ürünün kalitesinin yanı sıra çok uygun fiyatta. Piyasadaki en kaliteli ve en ekonomik yatak diyebilirim. Çok araştırdık. Ayrıca ilgi ve alakanız için minnetarız. herkese tavsiye ediyorum.

 9. hasta@admin

  Merhabalar

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

 10. Vildan TEMİZ

  Çift motorlu havala yatağımız kargo ile kısa zamanda geldi ve kurulumu dahi yapıldı. kısa zamanda yaptığınız hizmetten çok memnun kaldık. Yatak siparişi vereceklere kesinlikle tavsiye ediyorum. Firmanızın bu alanda bir numara olacağına canı gönülden inanıyoruz. İyi günler

 11. Ender ÖNCÜ

  Yatağımızın işçiliği ve malzemesi birinci sınıf. Firma son derece mükemmel işçilik ortaya çıkarmış. Herkeslere tavsiye ediyorum. Soranları tek tek firmanıza yönlendiriyorum.

 12. hasta@admin

  Merhabalar
  Çok çok teşekkürederiz, geçmiş olsun, iyi günler.

 13. Gönül HÜNKAR

  Yatağımız gününde geldi. Teşekkür ederiz. Malzemeleriniz çok güzel ancak bir sorum olacak. Garanti kağıdı bizde duruyor. Bunu başlatmak için görüşmemiz mi lazım. Yoksa fatura tarihinden itibaren başlıyor mu?

 14. Arslan GÜZEL

  Yataklarınızın kurulumu için motor kısımlarını şayet alırsak nasıl yapacağız. Sizden bir yardımcı kurulum için gelecek mi? Evimize aldığımız takdirde hangi hizmetleriniz devam ediyor?

 15. hasta@admin

  Merhabalar
  Ürün size gönderildiği günden itibaren başlıyor, lütfen garanti kağıdı kaybetmeyin, bir sıkıntı oluştuğunda sizlere garati kağıdını sormakta firmamız. Benzer ürünleri diğer firmalarda sattığından, bizler için garanti kağıdı önemli.
  İyi günler.

 16. hasta@admin

  Merhabalar
  Ürünlerimizi İstanbul geneline ekibimiz gelip kurulum yapmaktadır, şehir dışı kargo ile gönderim, ve telefon ile destek verilmektedir.
  İyi günler.

 17. Muhammed Ulvi ARSLAN

  Telefon ile görüştüm ve inanın çok hızlı bir işlem gerçekleştirdik. Saban verdiğimiz sipariş öğlenden sonra getirildi ve kuruldu. Firmanızı canı gönülden destekliyor ve herkese tavsiye ediyorum. Biz hastalar için uğraşılarınızdan dolayı teşekkürler.

 18. Alev ÇOBAN

  2 Motorlu Hasta Yatağı için kiralama hizmeti alabilirmiyiz? İstanbul Bakırköy’de evimiz. Kargoyu siz mi yapıyorsunuz.

 19. hasta@admin

  Merhaba
  Tabi hasta yatağı kiralama, 2 motorlu hasta yatağı hk20 veya hk40 tercih edebilirsiniz ve bizlerle iletişime geçerseniz aynı gün 1-2 saat içinde kurulum yapmakatayız.
  Kurulum firmamız tarafından yapılmakta ve ücretsiz olarak.

error: