Elektirikli, kumandalı, 2 motorlu olan hasta yatağımız merdiven tabirini kullandığımız korkuluk sistemine sahiptir. Abs antibakteriyel başlıkları ile kolay temizlenebilirliği ile ön plana çıkmaktadır. Hastanızın rahat edebileceğini ekonomik modellerimizdendir.

Hasta Yatağı Hk20

2 motorlu hasta yatağımız set olarak vermekteyiz. Kullanışlı ve uygun fiyatı ile ön plana çıkan Hk20 modelimiz, hastanızın 85° oturma pozisyonuna getirebilme özelliği ve ayak kısmını diz kapağından ters " ︿" şeklinde kaldırma özelliği ile kan akışı ve ayak şişmelerine fayda sağlamaktadır. Müşterilerimizin memnun kaldığı hasta yatağı çeşitlerimizden biridir.

 • Barkod: 12500
 • KOD: Hk 20
 • STOK: Var ( 50 adet stok )
 • MOTOR: 4500 Newton Dual Motor
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: İlgi Medikal
 • ÖLÇÜ: 205cm* x 115cm* (korkuluk kapalı iken 105 cm)
 • AĞIRLIK: 35 kg

Hasta Yatağı Hk20 Videosu

Standart (12cm) yataklı ve yataksız olmak üzere, ürünün yerden yükseklikleri aşağıdaki gibidir.
 • Yataksız yerden yükseklik: 41 cm
 • Yataklı  yerden yükseklik: 54 cm

Profil: 40mm (4cm) x 60mm (6cm) demir,

Yatak tablası: 0,5mm sac (demir),

Tekerlek: 360 derece dönebilir kauçuk tekerlek

kullanılmaktadır.

Alüminyum tabanca sistem korkuluk ölçüleri

(en) 3 cm, (boy) 153 cm, (yükseklik) 33,5 cm

Başlık & Ayaklık ölçüleri

(en) 5 cm, (boy) 95 cm, (yükseklik) 42 cm

Teslimatlarımızdan Bazıları

Yorum yap"Hasta Yatağı Hk20"

 1. Kevser İNAN

  Ürünü sipariş ettik ve kısa zamanda teslimat yapıldı. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ediyoruz kesinlikle muhteşem bir sistem ile hizmet veriliyor. Tekrardan tebrikler.

 2. Nilgün SERTEK

  Uzun zamandır yatan hastamız için sipariş vermiştik. Hastaneden görüşmemizi yaptık ve ertesi gün kurulum bile yapıldı. İnanın firma çok güvenilir ve hızlı. Yatak ise son sistem teknoloji ile hazırlanmış. Konforu hastamızı ziyadesiyle mutlu etti. Tebrikler başarılarınızın devamını diliyorum.

 3. hasta@admin

  Merhabalar, bizi tercih ettiğiniz için öncelikle biz teşekkürederiz, ayrıca vaktinizi ayırıp buradan yorum yazdığınız için ayrıca teşekkürler. Her bir soru yada bir isteğiniz olur ise bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İyi günler.

 4. hasta@admin

  Merhabalar
  İyi günlerde kullanılması dileği ile.

 5. Bahri UŞAK

  Arkadaşlar iki günde şehir dışına teslimi yapıldı. Firma çok sağlam ve ilgili. Almayı düşünen herkese gözü kapalı tavsiye ediyorum. Yataklar hazır bir şekilde geldi ufak tefek kurulumu kendimiz yaptık. Kaliteli hizmet tebrikler.

 6. Cahit TAFLAN

  Hasta yatağımız evimize teslim edildi. Hızlı ve çok güvenli bir alışveriş oldu. Öncelikle teşekkür ederiz. Yataklardaki işçilikler ve kalite hakikaten çok mükemmel. Hizmet kalitesinde sektörde nice yerlere gelirsiniz inşallah. iyi çalışmalar

 7. Meral SEZGİN

  Hastamız yapılan hızlı alışveriş için çok mutlu oldu. Teşekkürlerini iletmemi istedi. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor. Sayenizde çok rahat ettiğini ve hepinizi sevdiğini söylüyor. İyi çalışmalar.

 8. Yusuf TEMEL

  Hasta yatağımız tahminimizden hızlı geldi. Öncelikle başarılı ve süratli kargo için tebrik ederim. Hasta yatağımız ise kalitesi ile göz dolduruyor. Misafir gelenler bile hayran kalıyor. Firmanız daha da büyüyecek inşallah

 9. Gül SAKA

  Whatsapp İletişim hattından verdim ben siparişi. İkinci gün evimize kuruldu. Ben Türkiye’nin öteki ucunu en az iki haftada gelmez diyordum. Sizleri gerçekten alkışlıyorum. Bu kadar kaliteli hizmet ben görmedim. Tebrikler

 10. hasta@admin

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler, sizlerin memnun kalması bizleri mutlu ediyor, iyi günlerde kullanın.

 11. hasta@admin

  Merhaba
  Güle güle kullanın, geçmiş olsun, iyi günler.

 12. Cennet SALEM

  İyi çalışmalar. Ürünleriniz hakkında net bilgi almak istiyorum. Garanti süresi ve kapsamı hakkında net bilgi verirmisiniz? Birde şehir dışına teslimatlar kaç günde gerçekleşiyor

 13. Gamze ARSLAN

  Yataklarınızın garanti süreleri ne kadar? Hangi yataklar garanti kapsamında. Bu konular hakkında bilgiyi net olarak nereden alabiliriz?

 14. hasta@admin

  Merhabalar
  2 yıl garantis süresi, devam eden yıllarda ücretli destek.
  Şehir dışına kargo ile gönderim, bu ürünlerde “kalite ve konforu ön planda tutuyoruz” kolay kolay sıkıntı yaşanmaz, ama yaşandığı takdirde, kurumsal olarak adımızı lekeletmeyiz ve ürünümüzün arkasında dururuz.
  İyi günler.

 15. hasta@admin

  Merhabalar
  Hasta yatakları firmamızda 2 yıl garanti kapsamında olup, 2 yıl sonunda ücretli destek alabiliyorsunuz. Su “sıvı” motorun üstüne dökme ve darbe veya benzeri hareketlerle kırmalar garanti kapsamına girmemektedir.
  İyi günler.

 16. Rabia KALEM

  Ürün iletişimden aynı gün bize ulaştırıldı. Firma İstanbul ilinde oturduğumuzdan dolayı hızlı bir şekilde işlemlerimizi halletti. Satın alma konusunda yaptığınız yardım ve hızlı hizmet konusundaki emeğiniz için teşekkürler.

 17. Okan ROLAT

  Hastalar için özel boyutlarda sipariş oluşturabilme imkanımız var mı? Tek ve stantart yataklarınız mı bulunuyor? Birde garanti kapsamı hakkında bilgi verirmisiniz

 18. hasta@admin

  Merhaba
  Maalesef sıtandat bir kaç boy var ve sadece bu şekilde satıyoruz.
  Toplu alımlarda özel ölçüm yapabiliyoruz, hastaneler, ve benzeri kuruluşlar.

error: